Itali-Gjermani, formacionet që priten të luajnë

0
SHPËRNDAJE

Sot në ora 21:00 do të zhvillohet takimi cerekfinal i Euro 2016, mes Italisë dhe Gjermani-së. Edhe pse mbeten ende shumë orë deri në fillimin e kësaj ndeshje mjaft të fortë, Sky Sport e Italisë ka publikuar formacionet që priten të dalin në fushë.

13558737_1346562425371262_22207345473803977_o 13584722_1346562465371258_4139936615009270035_o

S'KA KOMENTE

Comments are closed.