Italia dhe Spanja ndahen në paqe

0
SHPËRNDAJE

Insigne ne momentin e golit
Insigne ne momentin e golit

Skuadrat me emër në Europë janë ndarë në barazim 1-1 në një ndeshje të bukur në Udine. Pjesa e parë ka qenë më e kujdesshme, ndërkohë që në pjesën e dytë janë shënuar 2 gola, por janë kryer edhe zëvëndësime të shumta. Në fillim ishte Lorenzo Insigne që pas një askion të bukur shënoi golin e avantazhit. Ndërkohë që 3 minuta më vonë barazon Aritz Aduriz. Morata godet me kokë brenda zone nga një pozicion i dyshimtë, Buffon grushton dhe aty shënon sulmuese i Atletico Bilbao.


Ndërkohë që në mbrëmbje janë luajtur edhe miqësore të tjera rezultatet e të cilave mund t’i ndiqni më poshtë.

March 24
FT
Singapore
2 – 1
Myanmar
FT
Malta
0 – 0
Moldova
FT
Estonia
0 – 0
Norway
FT
Greece
Montenegro
FT
Turkey
Sweden
FT
Denmark
Iceland
FT
Ukraine
Cyprus
FT
Czech Republic
Scotland
FT
Wales
N.Ireland
FT
Italy
Spain

S'KA KOMENTE

Comments are closed.