Italiani drejt largimit nga Partizani

0
SHPËRNDAJE

krasnodar partizaniLuka Bertoni nuk po i bind drejtuesit e Partizanit dhe duket se edhe ai do të ndjekë rrugën e Dalibor Volas. Mesfushori është huazuar për një vit nga Sudtiroli me të drejtë blerje, por te “demat” mendojnë të gjejnë marrëveshjen për ta larguar që tani, e jo më ta blejnë pas një viti.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.