Ja 10 tatuazhe të çmendura të tifozëve

0
SHPËRNDAJE

Wengertattoo
10. Arsene Wenger mbi një qen
Gary-tattoo
9. Gary Neville duke festuar
roma-tattoo
8. Foto “selfie” e Francesco Totti
8366880,5331371,highRes,2xbq3918
7. Jurgen Klopp kampion i Gjermanisë me Dortmund
tumblr_inline_nam1o5qTKE1ryfaxj
6. Stema e ekipit të zemrës në ballë pasi nuk ju lejua të ndërronte legalisht emrin në Manchester United
qdxjjg5funjpzy3ndn4w
5. Kolazh i një tifozi të Stoke City
l58644-1
4. Arritjet e klubit amerikan Washington Redskins
c5b9ac895fd4e18458757bd3ee9cc5b1_742
3. Van Gaal dhe fluturimi i Van Persie në Botëror 2014
NY-AI192_SPRTS__DV_20100705171250
2. Ndeshja perfekte e Dallas Braden
c3c3ea3687a555942b33c7b9cba439b2
1. Stadiumi i Los Angeles Dodgers

S'KA KOMENTE

Comments are closed.