Ja 100 golat më të bukur të sezonit që lamë pas

0
SHPËRNDAJE

Eshtë kohë bilancesh, kemi mbyllur sezonin futbollistik 2016-2017. Mbetet të mësohet fituesi i Ligës së Kampioneve, pas finales së 3 qershorit, në Cardiff, mes Real Madridit dhe Juventusit. Një sezon mbresëlënës për disa skuadra e futbollistë, edhe pse i gjatë dhe i lodhshëm fizikisht, shpeshherë me nga tri ndeshje në javë. Në këtë moment ia vlen të rikujtojmë disa gola të jashtëzakonshëm, të shënuar në sezonin që po mbyllet, të cilët, përpos faktit se kanë qenë mjaft të bukur, janë realizuar në momente vendimtare.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.