Ja 20 super trajnerët pa skuadër

0
SHPËRNDAJE

Disa super trajnerë të cilët vitet e fundit kanë drejtuar skuadrat më të mëdha, janë pa skuadra

Luis Enrique, Thomas Tuchel dhe Laurent Blanc janë vetëm disa prej trajnerëve të mëdhenj të cilët ende janë në kërkim të një skuadre.

E përditshmja spanjolle Marca ka treguar 20 super trajnerë që janë në kërkim të një skuadre, ku do të vazhdonin punën e tyre si trajner.

 1. Luis Enrique – Skuadra e fundit Barcelona
 2. Thomas Tuchel – Skuadra e fundit Dortmund
 3. Laurent Blanc – Skuadra e fundit PSG
 4. Javi Gracia – Skuadra e fundit Rubin Kazan
 5. Frank de Boer – Skuadra e fundit Inter
 6. Paolo Sousa – Skuadra e fundit Fiorentina
 7. Sam Allardyce – Skuadra e fundit Crystal Palace
 8. Aitor Karanka – Skuadra e fundit Middlesbrough
 9. David Moyes – Skuadra e fundit Sunderland
 10. Fernando Hierro – Skuadra e fundit Oviedo
 11. Walter Mazzarri – Skuadra e fundit Watford
 12. Puel – Skuadra e fundit Southampton
 13. Juande Ramos – Skuadra e fundit Malaga
 14. Abelardo – Skuadra e fundit Sporting Gijon
 15. Pulo Bento – Skuadra e fundit Olympiacos
 16. Victor Sanchez – Skuadra e fundit Betis
 17. Alen Pardew – Skuadra e fundit Crystal Palace
 18. Rubi – Skuadra e fundit Gijon
 19. Bernd Schuster – Skuadra e fundit Malaga
 20. Mircea Lucescu – Skuadra e fundit Zenit

S'KA KOMENTE

Comments are closed.