Ja biletat “speciale” të Champions për Skënderbeu-Dinamo Z.

0
SHPËRNDAJE

Për herë të parë, edhe tifozët shqiptarë kanë nisur të kenë në duar biletat për një ndeshje të një faze të rëndësishme të kompeticionit më madhor të futbollit europian, Champions League. Një ndeshje e “play off”, që do të luhet më në fund në kufinjtë shqiptarë, ashtu siç do të ndodhë edhe në Romë, apo edhe Manchester.

bilPavarësisht faktit që janë disi të kripura në çmime, tifozët e Skënderbeut dhe jo vetëm kanë vërshuar për t’i blerë në mënyrë që të mërkurën të shohin skuadrën e tyre, përballë Dinamos së Zagrebit. Ndërkohë që për të gjithë ata që nuk kanë mundësi të blejnë biletën, ne u japim mundësinë të shohin të paktën sesi është ajo. Ndërsa ndeshjen, natyrisht do të keni mundësinë ta shihni në TV.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.