Ja cili do të jetë fantazisti i Vllaznisë

0
SHPËRNDAJE

 

nebihiBajram Nebihi pritet të jetë fantazisti i ri i Vllaznisë. Lojtari ka mbërritur në Shqipëri dhe pritet të bashkohet me shkodranët. Nebihi është 28 vjecar dhe karrierën e tij e ka të pasur në Gjermani, Iran, por edhe Turqi apo Austri. Ndërkohë që sëfundmi është aktivizuar me skuadrën e Sttugarter Kickers.

Njihuni me lojtarin në video

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.