Ja fanellat e Skënderbeut kundër Dinamos së Zagrebit

0
SHPËRNDAJE

Përveç himnit të Ligës së Kampioneve, korçarët do të kenë nderin edhe të jenë ekipi i parë shqiptar që do të veshë fanellat me stampat zyrtare të UEFA Champions League në njërin krah dhe Respekt në krahun tjetër.

11900056_10207863226241130_421468524916685145_n
Në foto fanellat e Radas dhe portierit Shehi.

11895983_10207863225841120_134772997019740999_n

S'KA KOMENTE

Comments are closed.