Ja gjendja e bardhebluve përpara Skënderbeut

0
SHPËRNDAJE

Trajneri Ilir Daja
Trajneri Ilir Daja

Tirana vazhdon përgatitjet e saj për ndeshjen ndaj Skëndebeut. Për bardheblutë ky takim është mjaft i rëndësishëm në luftën për vendin e tretë, i vetmja korsi që dërgon bardheblutë në objektivin e Kupave të Europës.

Elis Bakaj ne stervitje
Elis Bakaj ne stervitje

Sipas lajmërimit zyrtar të klubit në facebook ekipi sot ka zhvilluar 2 seanca stërvitore. Fillim në palestër dhe më pas në fushnë e blertë të kompleksit “Skënder Halili”.

Smajli dhe Gerxhaliu
Smajli dhe Gerxhaliu

Ditën  e hënë në shtëpi trajneri Daja dhe skuadra e tij do të kërkojnë fitoren. Gjergji Muzaka, Dorian Kerciku, Dejan Karan nuk janë të gashtshëm për këtë takim. Ndërkohë që Gilman Lika, ka kaluar me sa duket gjendjen gripale dhe do të jetë nën urdhërat e stafit teknik përballë Skënderbeut.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.