Ja gjyqtarët e Shqipëri-Marok

0
SHPËRNDAJE

13392078_1642161206109931_9191989219305581089_o
Ne miqesoren e fundit ndaj Ukraines

Federata Shqiptare e Futbollit konfirmon treshen e arbitrave FIFA qe do te gjykojne ndeshjen miqesore Shqiperi – Marok e programuar te luhet me date 31 Gusht ne stadiumin e rikonstruktuar “Loro Borici”. Arbitrat jane nje treshe Sllovene dhe kryesohen nga Matej Jug – kryesor, Matej Zunic – asistent, Manuel Vidali – asistent Arbiter i katert do te jete Enea Jorgji, arbiter FIFA nga kolegjiumi i Elbasanit. Kjo ndeshje perkon dhe me inaugurimin e stadiumit te rikonstruktuar “Loro Borici”.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.