Ja kur luan Partizani me Slovan Bratislavën

0
SHPËRNDAJE

teuta partizaniUEFA ka përcaktuar se kur do të luhet ndeshja Partizani – Slovan Bratislava, e kjo është bërë e ditur nga klubi i kuq që ka njoftuar me anë të faqes zyrtare në facebook.

Ndeshja e turit të parë mes ‘demave’ dhe ekipet sllovak do të luhet më 28 qershor në orën 18:00 në stadiumin “Elbasan Arena”.

Dy ditë më pas do të jetë Kukësi që do të luajë në të njëjtin stadium kundër malazezve të Rudr Plejvlja.

partizani slovan

S'KA KOMENTE

Comments are closed.