Ja kush arbitron sot kryendeshjen e Superiores

0
SHPËRNDAJE

Kridens Meta do të jetë arbitri që do të drejtoj ndeshjen e sotme në Korcë midis Skënderbeut dhe Partizanit. Ndërkohë që në ndihmë të tij do të jenë edhe Barushi, Cokaj, Avdo, Hamiti dhe Xhaja.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.