Ja kush arbitron sot në Elbasan Arena

0
SHPËRNDAJE

Kridens Meta
Kridens Meta

Do të zhvillohet sot në Elbasan takimi i Kategorisë së Parë mes Elbasanit dhe Sopotit, një takim mjaft i rëndësishëm për të dy ekipet të cilat janë larg objektivave të vënë në fillim të sezonit. Për të vendosur drejtësinë në këtë sfidë delikate është përcaktuar arbitri i njohur, Kridens Meta.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.