Ja kush e gjykon ndeshjen Francë-Gjermani

0
SHPËRNDAJE

Nicola Rizzoli
Nicola Rizzoli

Ndeshja gjysemfinale France-Gjermani qe do te luhet ne stadiumin e zhurmshem “Velodrom” te Marsejes, do ti besohet gjyqtarit te mirenjohur italian Nicola Rizzoli. Ndihmesit e tij do te jene po italiane me Di Liberatore dhe Tonolini vijerojtes ndersa Orsato e Damato do te jene vezhgues pas portave. Zyrtari i katert do te jete slloveni Skomino dhe zevendes vezhgues Prapotnik, po nga Sllovenia.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.