Ja kush është klubi i Superiores me më shumë ndjekës në Facebook

0
SHPËRNDAJE

Partizani ka arritur të kapë një shifër rekord në garën e rrjeteve sociale. Të kuqtë pak ditë më parë kanë siguruar 200 mijë ndjekës në facebook duke u kthyer në këtë mënyrë si faqja më e madhe e klubeve shqiptare.

Disa vite më parë klubi i Partizanit mori në dorë faqen në facebook për të bashkuar fillimisht disa faqen me të njëjtin emër dhe logo e menaxhuar më pas atë si një kanal mediatik zyrtar.

200 mijë ndjekës janë një rekord më vete në garën virtuale që kryesohet nga Partizani.

Të tjerët vijnë më pas. Skënderbeu numëron 157 mijë ndjekës ndërsa Tirana po bën 90 mijë të tillë.

Kartolina e kuqe për 200 mijë ndjekës në facebook.

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.