Ja kush i prish mendjen interistit Jovetic (foto)

0
SHPËRNDAJE

Malazesi Stevan Jovetic vazhdon të jetë i dëmtuar por po bën c’është e mundur të rikthe-het sa më shpejt në fushë, por nga ana tjetër, për futbollistin e Inter, është kthyer në një shpërqëndrim të vërtetë flirtimi me modelen nga Paraguaji, Claudia Galanti. Dhe ajo është me të vërtetë shpërqëndruese:

182556036-f09be588-358d-4ce5-93da-a704640d2029

Aida Yespica and Claudia Galanti Bikini Candids in Miami

claudia-galanti-primo-piano

LOOK PRESS AGENCY CODE JOMI MIAMI BEACH, FL - DECEMBER 10, 2012: 30-year-old Paraguayan model Claudia Galanti is seen on South Beach with her son Liam. Claudia Galanti ( Born , 6 June 1981 ) is a model , showgirl and actress from Paraguay. On December 10, 2012 in Miami Beach, Florida FOT.LOOK/NEWSPIX.PL POLAND ONLY!!! --- Newspix.pl cialo bikini modelka odpoczynek *** Local Caption *** www.newspix.pl mail us: info@newspix.pl call us: 0048 022 23 22 222 --- Polish Picture Agency by Ringier Axel Springer Poland

z13019950Q Claudia-Galanti-Per-i-miei-follower-in-arrivo-una-sorpresa_h_partb

 

 

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.