“Ja pse u kualifikua Partizani”

0
SHPËRNDAJE

konferencaDeklarata e Adolfo Sormanit pas ndeshjes:“Për një skuadër të vogel si e jona kemi arritur të marrim maksimumin dhe kjo erdhi falë përulësisë me të cilën kemi luajtur dhe e kemi përgatitur këtë ndeshje. Kemi qenë të organizuar dhe kompakt, duke mos i lënë hapësira kundërshtarit të na sulmonte. Luajtëm fort dhe nuk u dorëzuam ndaj një skuadre më të fortë se ne. Falenderoj lojtarët për atë që dhanë në fushë. Luajtën me krenari, disiplinë dhe vendosmëri, duke qenë në lartësinë e duhur për të arritur këtë kualifikim me shumë vlera. Jam shumë i kënaqur”.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.