Ja sa paguhet Liridon Latifi

0
SHPËRNDAJE

Ish ylli i Skenderbeut dhe i superliges Liridon Latifi , qe regjistroj shifren rekord per shitjen me te shtrenjte ne historin e superliges me plot 1 milion euro.
Do te kete dhe nje page faraonike ne Hungari , Latifi do te paguhet me 30 mije euro ne muaj ose me 360 mije euro ne sezone .

Kjo shifer eshte 6 më e madhe se ajo qe merte ne Korce , ku paguhej 5 mije euro ne muaj pra 60 mije euro ne sezone.
Kjo eshte nje shifer normale duke dite se per sa ushitë Liridon Latifi tek Akademia Puskas ne Hungari.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.