Ja si e feston “Shën Valentinin” legjenda

0
SHPËRNDAJE

Legjenda e Argjentinës dhe Napolit Diego Armando Maradona është në Madrid, për të parë ndeshjen e Ligës së Kampionëve, që do të zhvillohet mes Real Madridit dhe Napolit. Legjenda e futbollit botëror ka qenë shumë i “karamelizuar” me të dashurën e tij, me të cilin festoi Shën Valentinin në hotel, në rezidencën e njëjtë me atë të qëndrimit të Napolit. Ai u shfaq me të dashurën e tij në pishinat e brendshme të hotelit, prej nga vjen edhe fotoja e hedhur në Instagram.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.