Ja si mund të jetë formacioni i Real Madrid kundër Barcelonës

0
SHPËRNDAJE

La Liga/ Real Madrid dhe Barcelona ndeshen të shtunën në Camp Nou në “El Clasico”.
“Los Blancos” janë nën presion pasi kanë ngelur prapa në garë për titull të kampionit në La Ligë. Por, ekipi i trajnerit Zinedine Zidane nuk e ka ndërmend të dorëzohet.
E përditshmja sportive madrilene “Marca”, ka publikuar formacionin me të cilin Reali pritet ta nisë ndeshjen ndaj Barcelonës, përcjell “Lajmi.net”. Në sulm janë të ashtuquajturit “BBC”, Bale, Benzema dhe Cristiano Ronaldo.

image

S'KA KOMENTE

Comments are closed.