Ja stradegjia për të rikthyer Ibran kuqezi

0
SHPËRNDAJE

Zlatan-Ibrahimovic-PSG-690x436

Administratori i deleguar i Grupit Mediaset, Piersilvio Berlusconi lidhur me çeshtjen Ibrahimoviç, ka deklaruar: Mbase Psg vendos ta lërë të lirë. Jam i bindur se rikthimet nuk shërbejnë asnjëherë, por Ibra për shumë arsye dhe faktor do të ishte zgjedhja e duhur për këtë Milan. Më duket një operacion i komplikuar, edhe për sa i takon anës financiare, por të shohim… Si tifoz them: ishalla të kthehet”.

raiolaIbra

Ibra është në shënjestrën e Milanit prej disa muajsh, por po diskuton me ekipin e tij Psg për rinovimin e kontratës. Stradegjia për Ibrën është në pritje: Ibra dhe Raiola e dinë prej kohësh se klubi kuqezi ka afruar një kontrat prej 2 vjetësh për një pagë 8 milion euro, plus bonuset. Kështu që gjërat janë të qarta. Ibra dhe menaxheri i tij i famshëm e dinë që nëse dalin nga dera e Psg pa arritur akordin, jashtë i pret një kontrat e majme nga Milani.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.