James Rodriguez ndahet nga gruaja. Ja modelja që i prishi martesën

0
SHPËRNDAJE

ShowBiz/ James Rodriguez ditë më parë është ndarë nga bashkëshortja e tij, Daniela Ospina, dhe sipas mediave, arsyeja e ndarjes së tij, ishte Helga Lovekat, një modele e bukur ruse.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.