James Rodriguez për pak aksidenton një tifoz (Video)

0
SHPËRNDAJE

La Liga/ Ylli i Real Madrid, James Rodriguez, ëdhtë kritikuar shumë pas një ngjarje të rëndë që ndodhi, teksa për pak ai përplasi me makinë një tifoz që po kërkonte autograf prej tij. Lojtari kolumbian ishte duke u larguar nga qëndra e stërvitjes së ekipit, teksa në dalje të saj ndaloi për të firmosur disa autografe për fansat e tij. Pavarësisht kësaj, 24-vjeçari tërhoqi shumë vëmendjen dhe tentoi të largohej shpejt me makinën e tij, por duke përplasur lehtë edhe tifozin që po i kërkonte autograf.

Video e ngjarjes

S'KA KOMENTE

Comments are closed.