Jamie Vardy nuk bind jashtë fushe

0
SHPËRNDAJE

Në fushë ka shkëlqyer gjithë vitin, si për Leicester City, ashtu edhe për Kombëtaren e Anglisë për të cilën ka shënuar me rregullsi shembullore në ndeshjet e fundit që është aktivizuar. Por Jamie Vardy ka lënë për të dëshiruar në përzgjedhjet jashtë fushe ndonëse mbetet zgjedhje e tij personale dhe nuk mund të paragjykohet.

Gjithsesi, Vardy sapo u kurorëzua me Rebekah Nicholson, femër e cila ka “kaluar në disa duar” përpara se të bëhej e sulmuesit anglez. Nicholson ka tre femijë me baballarë të ndryshem (asnjë nuk është i Vardyt), ndërsa bashkimi i tyre e ka ndarë me familjarët e tij të cilët bojkotuan dasmën.

02_12225033_2c9087_2601413a Fw4VC1onHRcNHR8WDBxLHhMQ PAY-Rebekah-Nicholson 5732e4c9efffc-jamie-vardy-kiri-dan-tunangannya-rebekah-nicholson_663_382

S'KA KOMENTE

Comments are closed.