Januzaj tek ekipi “BIG” në Seria A

0
SHPËRNDAJE

Adnan Januzaj mund ta vazhdojë karrierën te skuadra e Romës.
Klubi italian ka shprehur interesim për mesfushorin me nënshtetësi belge.
Sipas “Dhnet.bet”, Manchester United nuk llogarit më Januzajn dhe ka vendosur ta largojë.  Kësisoj, Roma ka shprehur interes të kënaqshëm dhe pritet ta marrë gjatë afatit kalimtar të verës.

Mediat belge i kanë kushtuar rëndësi bashkimit të Januzajt me lojtarin belg, Radja Nainggolan.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.