“Jashanica ne rrezik ndaj Dinamos”

0
SHPËRNDAJE

Qender mbrojtesi nga Kosova Bajram Jashanica duket se do ti prish planet trajnerit Ilir Daja.

Jashanica ka shfaqur probleme ne stervitje dhe do te jete stafi tek ai qe do vendosi per aktivizimin e tij ndaj Dinamos se Zagrebit .

Ne raste se Jashanica nuk ja del vendin e tij në qendër prit ta mare Tefik Osmani.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.