Java e 31, FSHF ndryshon kalendarin

0
SHPËRNDAJE

Lojtarët gjatë takimit
Lojtarët gjatë takimit

Superiorja/ Pasi zyrtarizoi kalendarin për javën e 31 të Superiorez, Federata Shqiptare e Futbollit ka bërë një ndryshim në kalendarin e ndeshjeve. Është ndeshja mes Tërbunit dhe Teutës, e cila ishte parashikuar të luhej ditën e shtunë në orën 16:00, por tashmë është zhvendosur për t’u luajtur të hënën me të njëjtin orar. Ndërkohë të katër sfidat e tjera nuk kanë ndryshuar. Ja kalendari i ri i plotë.

Të dielën

Bylis – Laçi (Ora 16:00, stadiumi “Adush Muça”

Vllaznia – Flamurtari (Ora 16:00, stadiumi “Reshit Rusi”)

Të hënën

Kukësi – Partizani (Ora 16:00, stadiumi “Zeqir Ymeri”)

Tirana – Skënderbeu (Ora 19:00, stadiumi “Selman Stermasi”)

Tërbuni – Teuta (Ora 16:00, stadiumi “Ismail Xhemali”)

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.