Java e 6 luhet në dy ditë

0
SHPËRNDAJE

Java e 6 e superligës Shqiptare luhet ne dy ditë , te dielën dhe të Hënën .

Partizani-Luftetari

Skënderbeu hapë siparin te dielën ndaj Lushnjes , ndersa te hënën luhen 4 sfida .

Ne 14:00 Laci pretë ne shtëpi Flamurtarin ,Kukesi-Teutën ndersa Kamza – Vllaznin.

Java mbyllet me Partizani – Luftetari në orën 17:00.

E diel, më 15 tetor
Skënderbeu – Lushnja (ora 17:00)

E hënë, më 16 tetor
Laçi – Flamurtari (ora 14:00)
Kukësi – Teuta (ora 14:00)
Kamza – Vllaznia (ora 14:00)
Partizani – Luftëtari (ora 17:00)

S'KA KOMENTE

Comments are closed.