Java e 8-t, mësoni kur luajnë ekipet tuaja të zemrës

0
SHPËRNDAJE

Java e 8-t e Kategorisë Superiore pritet të luhet të shtunën dhe të dielën, para se në mesjavë të luhen ndeshjet e turit të dytë të Kupës së Shqipërisë.

Tre prej ndeshjeve të programuara për javën e tetë do të luhen të shtunën, ndërsa dy të tjerat një ditë më pas. Ndeshjet e kësaj jave janë shumë të rëndësishme për ecurinë e kampionatit dhe pritet që Superliga Shqiptare, të startojë fazën e saj të nxehtë. /minuta90.com/

E shtunë, 22 tetor

Korabi–Partizani                   14:00

Laçi–Flamurtari                    14:00

Skënderbeu–Kukësi              17:00

E dielë, 23 tetor

Luftëtari–Tirana                    13:00

Vllaznia–Teuta                      13:00

S'KA KOMENTE

Comments are closed.