Jemini në Kukës, Pashaj në Tiranë, Jorgji…

0
SHPËRNDAJE

Lorenc Jemini
Lorenc Jemini

Në ndeshjen e rivalizuar midis skuadrave të Kukësit dhe Partizanit do të arbitrohet nga gjyqtari i FIFA-S Lorenc Jemini.

Bardhyl Pashaj
Bardhyl Pashaj

Ndërkohë që me shumë mundësi në kryeqytet do të jetë Bardhyl Pashaj arbitri që do të drejtoj kryendeshjen Tirana – Skënderbeu.

Enea Jorgji
Enea Jorgji

Një ndeshje e rivalizuar do të jetë edhe ajo e Shkodrës midis Vllaznisë dhe Flamurtarit, por ende nuk është zbuluar cili do të jetë trajner në këtë sfidë. Gjithashtu delikate duket edhe neshja midis Bylisit dhe Lacit. Enea Jorgji është në “pole-position” për një nga këto sfida.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.