Jo vetëm Balaj, edhe Bakaj shënon

0
SHPËRNDAJE
Loading...

Elis Bakaj gjatë prezantimit tek RNK Split
Elis Bakaj gjatë prezantimit tek RNK Split

Elis Bakaj ka shënuar sot në miqësore ndaj Stal Dniprodzerzhynsk ku RNK Split ka barazuar 1-1. Bakaj u transferuar pak kohë më parë në skuadrën kroate dhe duket se do të ketë një rrugë të gjatë me këtë ekip.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.