Joao Miranda kryen rezonancën, por pritshmëritë nuk janë të mira

0
SHPËRNDAJE

Joao Miranda duke dalë nga klinika mjekësore
Joao Miranda duke dalë nga klinika mjekësore
Serie A/ Testet mjekësore kanë përfunduar dhe tashmë janë duke i pritur për rezultatet me mbrojtësin Joao Miranda i cili është ende në dyshim për derbin e së dielë në mbrëmje kundër Milanit. Mbrojtësi ka lënë disa minuta më parë spitalin Humanitas, ku kreu edhe rezonancën për të parë shkallën e tij të dëmtimit. Ende nuk kanë dalë përgjigjet e rezonancë, megjithatë Miranda është bërë përpjekje maksimale për t’u rikthyer në fushë për ndeshjen kundër rivalit të përjetshëm, Milan.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.