Jordan Larsson bën krenar të atin Henrik me këtë gol (video)

0
SHPËRNDAJE

henrik-larsson_51791_wide
Henrik Larsson kur luante te Barcelona

Duhet tu kujtohet Henrik Larsson, ish-sulmuesi suedez i shquar te Celtic Glasgow dhe Barcelona, por ja që vitet ikin dhe tashmë është djali i tij Jordan 18-vjeçar që e bën krenar të atin me një gol fantastik për ekipin suedez të Helsinborg.

Pak ditë me parë pamë djalin e Rivaldos të shënojë në të njëjtën ndeshje me të atin. Së shpejti mund të kemi rastin të shohim edhe golat e fëmijëve të Maldinit, Beckam, Zidane e kushedi kujt tjetër.


S'KA KOMENTE

Comments are closed.