Jorgji arbitron, Tirana kërkon 11-metërsh

0
SHPËRNDAJE

Enea Jorgji

U përfolur se arbitri elbasanas Enea Jorgji, u dënuar nga FSHF për penalltinë e dhënë ndaj Vllaznisë në favor të Skënderbeut. Ndërkohë që sot ky arbitër ka drejtuar sfidën delikate Skënderbeu-Tirana. Madje në një moment, pas kontaktit midis Micit dhe Takut, nga pamjet filmike duket një penallti e dyshimtë e mosakorduar për Tiranën.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.