Jorgji gjykon në Champions League

0
SHPËRNDAJE

Enea Jorgji
Enea Jorgji

Enea Jorgji do të gjykojë këtë herë në Champions League, teksa do të jetë në ndeshjen Salzburg – Liepaja më datë 12 Korrik.

Asistentë të tij do të jenë Denis Rexha e Ergi Doda si anësorë, dhe gjyqtar i katërt Andi Koçi.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.