Josa e nis me një super lajm tek Tirana

0
SHPËRNDAJE

14976374_1776897615899686_7677377416268345042_oPas lajmit se skuadra e Tiranës kërkoi të luante ditën e shtunë për arsye se lojtarët afrikanë të saj do të largoheshin, bardheblutë qetësohen.

Në ditën e tij të parë si trajner i Tiranës, Mirel Josa ka marrë një lajm të mirë, teksa Ndockyt dhe Ntsitsigui kanë shtyrë biletat e tyre të avionit për t’u larguar drejt vendeve të tyre, teksa nga diela do të largohen ditën e hënë.

Padyshim që ky është një sinjal pozitiv për ndeshjen e rradhës ndaj Teutës, ku bardheblutë kanë vetëm një opsion të dielën ndaj Teutës në “Selman Stermasi”, fitoren. /minuta90.com/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.