Josa flet mbi ndeshjen ndaj Partizanit (video)

0
SHPËRNDAJE

Trajneri i Skënderbeut, Mirel Josa, frenon euforinë por tregon modesti të tepruar ndoshta përpara sfidës mes ekipit korcar dhe Partizanit të vendit të dytë. Josa vlerëson kundërsh-tarin dhe bën thirrje për përqëndrim dhe jo për ta patur mendjen te pikët e duhura që e shpallin Skënderbeun kampion matematikor edhe për edicionin 2015-16.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.