Josa i jep “llustrën” e fundit Skënderbeut përpara Lokomotivës

0
SHPËRNDAJE

Skënderbeu ka mbërritur në Moskë dhe menjëherë  i ka dhënë  dorën e fundit përgatitjeve në stadiumin “Lokomotiv Stadium” përpara ndeshjes së ditës së enjte të vlefshme pë r Ligën e Europës ndaj Lokomotivës vendëse. Trajneri Mirel Josa e ka stjudjuar kundërshtarin me anë të pamjeve filmike dhe e ka të qartë  stradegjinë  e tij për të sfiduar këtë kundërshtar. Kjo është ndeshja e dytë për korcarët në grupet e Ligës së Europës. Ndeshjen e parë kuqebardhët e humbën minimalisht 1-0 në “Elbasan Arena” ndaj një kundërshtari të fortë dhe serioz si Beshtikash i Turqisë.

12031987_921216531249402_2039892109100041420_n

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.