Josa: “Lehtësuam rrugën tonë”

0
SHPËRNDAJE

Mirel Josa
Mirel Josa

Mirel Josa/ “Kaluam një pasdite që e bëmë të qetë për veten tonë, sepse skuadra imponoj që në fillim lojë. Luanim me një ekip që kishte shumë mungesa. Luanin pa sulmues klasik. Kishte ngjeshmëri në mesfushe, duhet ta zgjidhnim më drejtë. Në vazhdimësi erdhi në rritje loja jonë në mesfush dhe loja në krah. Goli i dytë I Salihit në qetësoj. S’duhet të merremi me ekipet e tjera, bëjmë punë tonë, është ende i gjatë kampionati. Kemi ndeshje të vështirë me Teutën.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.