Jose Mourinho jr. firmos me Fulham

0
SHPËRNDAJE

35DC555200000578-0-image-a-105_1467388179456
Duke firmosur për Fulham

Jose Mourinho jr., djali i trajnerit të njohur që drejton tani Manchester United, ka firmosur për Fulham që merr pjesë në Championship. Mourinho jr. firmosi për dy vite te Fulham duke mos i shkuar prapa babait te United ndonëse në të kaluaren ka luajtur shpesh me ekipet e moshave ku ka trajnuar Mourinho ku përfshihen edhe Real Madrid e Chelsea. 16 vjecari luan në rolin e portierit dhe duke qenë nën moshë, ishte i shoqëruar gjatë firmos-jes te Fulham nga nëna e tij.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.