Jovetic është thuajse zikaltër

0
SHPËRNDAJE

jovetic-man-city

Inter dhe Manchester City kanë arritur ditën e enjte një akord për transferimin e Stevan Jovetic në Milano. Formula mbi të cilën po punojnë dy klubet është ajo e një huazimi dy vjeçar me detyrim blerjeje. Shifrat e këtij operacioni janë 2 milionë euro për huazimin dhe 13 të tjera për blerjen. Gjatë kësaj jave malazezi mund të fluturojë drejt Milanos për të kryer vizitat mjekësore dhe më pas do të jetë në dispozicion të Roberto Mancinit.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.