Jovetic kryen vizitat mjekësore, firma çështje orësh

0
SHPËRNDAJE

Jovetic duke dalë nga klinika
Jovetic duke dalë nga klinika
Serie A/ Stevan Jovetic ka kaluar me suksese vizitat mjekësore tek Inter. Sulmuesi malazez është fotografuar duke dalë nga klinika ku kreu vizitat në praninë e drejtuesve zikaltër, dhe tashmë vetëm firma e ndan nga Inter, e cila do të vijë në orët në vijim. Ekipi zikaltër e mori në formë huazimi nga Manchester City, Jovetic, për një vit, me të drejtë blerje në fund të sezonit për 20 mln euro.
Jovetic duke dalë nga klinika
Jovetic duke dalë nga klinika

S'KA KOMENTE

Comments are closed.