Ju mohuan dy penallti ndaj Laçit / Reagon ish presidenti i Flamurtarit

0
SHPËRNDAJE

Ish presidenti i Flamurtarit Shpëtim Gjika ka reguar për mesë “facebook” për dy penalltit që ju mohuan Flamurtarit djen ndaj Laçit.

Shpëtim Gjika

Postimi i Gjikës “Flamurtari, me këto gjykime skandaloze që po i bëjnë i duhet të shënojë më shumë se një gol për ta fituar ndeshjen ✌️!
Nuk janë dakort gjyqtarët me fitore 1-0 😱!
Sepse gjyqtarët një penallti kundër Flamurtarit e kanë në xhep dhe ne birbil 😡!
Se për të dhënë ndonjë penallti për Flamurtarin,( vetëm sot ishin dy të tilla sade fare), as që bëhet fjalë !
Nuk kanë faj gjyqtarët e shkretë, sepse ose i vret dielli sytë, ose kur sulmon Flamurtari vendosin syze saldatori”!
Postim i Gjikes

S'KA KOMENTE

Comments are closed.