Julian Malo firmos me Kastriotin

0
SHPËRNDAJE

Julian Malo
Julian Malo
Kategoria Parë/ Kastrioti nuk di të ndalet në këtë merkato verore. Drejtuesit krutanë pas shumë afrimeve të bujshme kanë arritur të bëjnë edhe një goditje mjaft cilësore. I fundit që ka firmosur pët Kastriotin është sulmuesi Julian Malo. Malo në sezonin e fundit ishte pjesë e ekipit të Besëlidhjes ku zhvilloi një sezon të mirë, por pa arritur dot që të shkojë në Superligë. Ekipi krutan duket se ka një plan konkret për rikthimin në Kategorinë Superiore, ndaj dhe sulmuesi ka zgjedhur ekipin e Kastriotit.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.