Juliano: Dominuam dhe fituam me meritë

0
SHPËRNDAJE

Trajneri Partizanit Mark Juliano fletë për “supersport” pas fitores me Teutën

Mark Juliano

Juliano: Me kanë pelqyer shume gjera sot kaluam nga ferri në parajsë me kte fitore .
Bëmë gabime tek duisa pasime te thjeshta.

Skuadra reagoj mirë u thye dhe mallkimi i shenimit te golit .

Cfar menduat tek penalltia pasi rezultati mund te shkonte 2-0 ?

Juliano: Ne kemi arritur të gabojm shume dhuruam disa raste , por ne fund arritem te rikuperonim.

Goli ne fund të pjesës se pare na mbajti gjallë dominuam dhe fituam me meritët.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.