Jupi-Manaj, fokusi i Shpresave

0
SHPËRNDAJE

imageKombëtarja U21/ Sot në orën 15:00 përfaqësuesja Shpresa do të përballet me 21-vjecarët izraelitë. Trajneri Redi Jupi është në qendër të vëmendjes për debutimin e tij. Ndërkohë që edhe sulmues Rei Manaj, i cili ka debutuar edhe në Serinë A me skuadrën e Interit. Pritet me shumë kureshtje performaca e Jupit si trajner dhe sulmuesit Manaj në fushën e blertë. Gjithsesi, kombëtarja jonë Shpresa ka edhe talente të tjerë si Rashica, Strakosha, në të cilët mund të besojmë. Takimi do të transmetohet edhe në valët e TVSH. Sfida do të luhet në “Qemal Stafa” dhe është vlefshme për eliminatoret e Europianit U-21

S'KA KOMENTE

Comments are closed.