Justifikohet Magani

0
SHPËRNDAJE

MaganiGugash Magani, pas barazimit të miqësores së fundit ndaj NK Bravo ka evidentuar një problematikë në ekipin e tij, dhe ato janë goditjet standarte.
“Jam i kënaqur pasi ekipi po reagon. Në këtë ndeshje nuk aktivizova 5-6 lojtarë për shkak se nuk doja t’i rrezikoja, pasi janë aktivizuar rregullisht në miqësoret e fundit. Dy golat e pësuar erdhën nga goditjet standarte. Ende kemi probleme në këtë aspekt, por nga java e ardhshme do të punojmë për t’u përmirësuar”, janë fjalët e Maganit për “Panorama

S'KA KOMENTE

Comments are closed.