Juve-Barça, takim deçiziv për talentin Pogba

0
SHPËRNDAJE

 

pogba-puyol

Albert Soler është nisur për në Milano për të negociuar me Juventusin. Drejtuesi i Barcelonës, në orën 12:30, ditën e mërkurë, është shprehur shkurt: “Jam këtu për të punuar,”- dhe më pas u nis me makin për t’ju bashkuar Marrotas dhe Braidas, që janë takuar më parë duke i bërë në këtë mënyrë një parapritë takimit të sotëm deçiziv. Takimi mes tyre do zhvillohet pasditen e sotme dhe pritet të zgjas shumë, mbase deri nesër (e enjte). Flitet për një shifër rreth 80 mln euro që Barça do të paguaj për transferimin e Pogbas, por Chelsea dhe M.City janë gati të rrëmejnë francezin.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.