Juve duhet të paguaj 30 MLN për Mkhitaryan

0
SHPËRNDAJE

dortmundiJuventusi, sipas Tuttosport ka në objektivin e saj fantazistin e Borussia Dortmund, Henrikh Mkhitarayan.

mino-raiola700Dje shoqëria bardhezi është takuar me menaxherin e famshëm Mino Railo, agjenti i lojtarit armen. Futbollisti sipas gjasave do të largohet nga Dortmund dhe pëlqehet nga shumë skuadra “BIG”. Juventusi duhet të paguaj 30 MLN euro për të marrë shërbimet e tij.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.